Vuotoallas Decon QuickBerm®
Vuotoallas Decon QuickBerm®
Vyöhykkeisiin jaettu vuotoallas henkilöiden puhdistamiseen.


Decon QuickBerm® on mukana kannettava vuotoallas henkilöiden puhdistamiseen. Vuotoallas on jaettu kahteen, kolmeen tai neljään vuotamattomaan vyöhykkeeseen. Vyöhykkeet estävät nesteiden sekoittumisen ja kulkeutumisen vyöhykkeestä toiselle.
EnGuard™V materiaali kestää useimmat kemikaalit, mukaanlukien bensan, öljyn, rasvan ja useimmat hapot. Materiaali on muunneltua PVC-päällystettyä kangasta, joka kestää pitkäaikaista altistusta UV-säteilylle, sopien erinomaisesti ulkokäyttöön.
Decon QuickBerm® on nopea ja helppo koota ilman työkaluja. Se menee säilytyksessä pieneen tilaan ja on helppo kuljettaa minne tahansa missä tarvitaan nopeaa dekontaminaatiota.
Lisävarusteena saatava muovinen ritilälattia auttaa pitämään henkilöt altaaseen vuotaneen nesteen yläpuolella. Kysy lisätietoja myynnistämme.
Liitetiedostot
Kemikaalien yhteensopivuustaulukko(pdf, 2.99 MB)
Tarvitsetko myös näitä?
Aiheeseen liittyviä tuoteryhmiä:
Kokemuksia meistä:
Tutustu koko tuotevalikoimaamme:
Tuotemerkit




